Олексій Гриценко: "Вирішили відволіктися від очікування рейтингів кандидатів..."

Олексій Гриценко в facebook:

Вирішили відволіктися від очікування рейтингів кандидатів до Верховного суду та розповісти вам про суддів з центральної України. Об этом сообщает womensnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Знайомтесь, суддя Вінницького ... міського суду Вінницької області Ігор Вишар. Стаж роботи суддею більше 24 років. Проживає суддя Вишар в елітному районні Вінниці, який місцеві називають Вінницьке межигіря.

Однак вже за традицією, будинок в якому проживає суддя не один рік до сих пір не введено в експлуатацію. Згідно знімків з Google Earth жодного будівництва навколо будинку не ведеться з 2011 року.

До речі, Ігор Вишар також намагався потрапити до Верховного суду, однак, не був допущений до участі в конкурсі ще на його початку.

Детальніше про діяльність та статки, яких встиг набути суддя Вишар за майже чверть століття суддівства в нашому розслідуванні http//blog.prosud.info/vishar_igor_yuriyovich.html

PROSUD. А СУДДІ ХТО Далі буде.

P.S. Якщо ви володієте компрометуючою інформацією щодо будь-якого судді України, що зможе стати доказами його непорядності чи причетності до корупційних дій, пишіть нам у гугл-форму https//goo.gl/ysqeW7 на сайті http//prosud.info чи на ел. Пошту prosud.infogmail.com

Будемо вдячні за поширення! # Prosud # Автомайдан # судоваРеформа # Вишар # Вінниця

ТОП новости

Вход

Меню пользователя