"Азовські" санкції проти 8 росіян є лише початком, - Порошенко


Запроваджені Євросоюзом санкції проти 8 громадян РФ за напад на українські кораблі в районі Керченської протоки можуть бути розширені та посилені

Про це заявив у Facebook президент України Петро Порошенко. Об этом сообщает chernigov-grad.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Рада ЄС схвалила продовження великого пакету санкцій проти більше 160 фізичних та близько 50 юридичних осіб, відповідальних за підрив територіальної цілісності та незалежності України, а також започаткування "азовського" пакету санкцій щодо Росії за акт збройної агресії в акваторії Чорного моря та грубе порушення свободи судноплавства у Керченській протоці. Цей перший перелік прізвищ є лише початком, і якщо Росія продовжить нападати на українські кораблі, перешкоджати свободі судноплавства та блокувати українське Приазов‘я, санкції будуть розширені і посилені", — написав Порошенко.

Президент України також наголосив на постійному контакті з союзниками щодо посилення відповідальності Росії за агресію проти України та анонсував "нові перемоги на санкційному фронті".

  • Нагадаємо, 15 березня ЄС продовжив на півроку індивідуальні санкції проти РФ за анексію Криму та війну на Донбасі, а також запровадив санкції проти 8 росіян, причетних до нападу на українських моряків у районі Керченської протоки.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/15/quotazovskiquot_sankciy_proty_8_rosiyan_ye_lyshe_pochatkom_poroshenko”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя