Два місяці без зарплати: у Франківську страйкують тепловики. ВІДЕО

Два місяці без зарплати: у Франківську страйкують тепловики. ВІДЕО
Працівники теплового району «Дорошенка», що в Івано-Франківську, сьогодні страйкують. Вони вийшли на роботу, але відмовляються виконувати свої посадові обов’язки. Причина протесту – заборгованість із заробітної плати, йдеться в сюжеті UA: Карпати.

Працівники розповідають, що їм боргують зарплату за два місяці. Або платять частинами по 25-30%,- пише Курс. Об этом сообщает newsliga.in.ua со ссылкой на СМИ.

«На роботу ходимо, а грошей нема», – каже машиніст Іван Гордійчук.

Заступник начальника теплового району «Дорошенка» Дмитро Хромей каже, що страйк офіційно не оформлений. Відповідно котельня працює, працівники виїжджають на аварійні виклики.

Директор ДМП «Івано-Франкіськтеплокомуненерго» Євген Герасименко повідомив, що сьогодні буде аванс. Про страйк йому нічого не було відомо.

«Якщо люди планують продовжувати страйк, тоді їм не буде оплачуватися робочий час. Хай страйкують, якщо їм це вигідно», – каже Герасименко.

Працівники теплового району «Дорошенка» кажуть, що страйкуватимуть, доки їм не виплатять зарплату повністю, а не якусь частину.

Нагадаємо, господарство ДМП “Івано-Франкіськтеплокомуненерго” територіально розподілене на три теплових райони: «Пасічна», «Дорошенка», «Позитрон».

Читайте також: Люди з нетерпінням чекають змін — ситуація на франківському ринку. ВІДЕО


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/63071-dva-misyatsi-bez-zarplati-u-frankivsku-strajkuyut-teploviki-video”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя